Katalogový list č. ELOSOS1976743
| Název: | SXWADBUND10013 SpaceLogic Controller AD |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS1976743 |
| EAN: | 3606487191735 |
| Kód dodavatele: | SXWADBUND10013 |
| Recyklační poplatek: | 3,36 Kč |
| Typ displeje: | LCD |
| Stupeň krytí (IP), přední: | IP54 |
| Typ napájecího napětí: | AC/DC |
| Vhodné pro zabezpečení: | ne |
| Montáž na lištu: | ne |
| Podpora pro ASI: | ne |
| Podpora CAN: | ne |
| Podpora Data-Highway: | ne |
| Podpora DeviceNet: | ne |
| Podpora EIB: | ne |
| Podpora INTERBUS: | ne |
| Podpora MODBUS: | ne |
| Podpora PROFIBUS: | ne |
| Podpora PROFINET CBA: | ne |
| Podpora PROFINET IO: | ne |
| Podpora SERCOS: | ne |
| Podpora SUCONET: | ne |
| Podpora LON: | ne |
| Podpora Ethernet/IP: | ne |
| Podpora DeviceNet Safety: | ne |
| Podpora Foundation Fieldbus: | ne |
| Podpora INTERBUS-Safety: | ne |
| Podpora jiných typů sběrnic: | ne |
| Podpora PROFIsafe: | ne |
| Podpora SafetyBUS p: | ne |
| Podpora TCP/IP: | ne |
| Barevný displej: | ano |
| Montáž na stěnu/přímá montáž: | ano |
| Napájecí napětí DC: | 0-24 V |
| Úhlopříčka obrazovky: | 10,1 '' |
| Provozní teplota: | 0-40 °C |
| Napájecí napětí AC 50 Hz: | 0-24 V |
| Vestavěná hloubka: | 15,24 mm |