Katalogový list č. ELOSOS1981637
| Název: | Kabelové pouzdro EPIC ULTRA H-B 10 TS QB 11-21 BRUSH (1) LAPP 70250212 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1981637 |
| EAN: | 3204056396590 |
| Kód dodavatele: | 70250212 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Hloubka: | 72 mm |
| Šířka: | 42 mm |
| Výška: | 61 mm |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP68 |
| Materiál tělesa: | zinek |
| Krycí víčko: | ne |
| Typ pouzdra: | kryt na vidlici |
| EMC verze: | ano |
| Počet vstupů pro vedení: | 1 |
| Blokovací mechanismus: | dvojité jistící páky |
| Barva tělesa: | jiné |
| S kabelovou šroubovací průchodkou: | ano |
| Korozivzdorný: | ano |
| Provozní teplota: | -40-100 °C |