Katalogový list č. ELOSOS1981625
| Název: | Kabelové pouzdro EPIC ULTRA H-B 6 TG LB 6-13 (1) LAPP 70250200 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1981625 |
| EAN: | 3453225724997 |
| Kód dodavatele: | 70250200 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 41 mm |
| Hloubka: | 58 mm |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP65 |
| Materiál tělesa: | zinek |
| Výška: | 47,5 mm |
| Krycí víčko: | ne |
| Typ pouzdra: | kryt na vidlici |
| EMC verze: | ano |
| Počet vstupů pro vedení: | 1 |
| Blokovací mechanismus: | Jedna aretační páka |
| Barva tělesa: | jiné |
| S kabelovou šroubovací průchodkou: | ano |
| Korozivzdorný: | ano |
| Provozní teplota: | -40-100 °C |