Katalogový list č. ELOSOS1981464
| Název: | Hadicové šroubení SILVYN FLEXILOK PG 21/28 GY LAPP 68100090 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1981464 |
| EAN: | 3423766173080 |
| Kód dodavatele: | 68100090 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Celková délka: | 51 mm |
| Velikost připoj. závitu: | PG21 |
| Délka závitu: | 12 mm |
| Jmenovitý průměr: | 22,5 mm |
| Produktová řada: | SILVYN FLEXILOK PG |
| Pracovní teplota: | -40-120 °C |