Katalogový list č. ELOSOS1981461
| Název: | Hadicové šroubení SILVYN FLEXILOK PG 13.5 /21 BK LAPP 68100075 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1981461 |
| EAN: | 3326458747562 |
| Kód dodavatele: | 68100075 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Celková délka: | 45 mm |
| Velikost připoj. závitu: | PG13,5 |
| Délka závitu: | 10 mm |
| Jmenovitý průměr: | 16 mm |
| Produktová řada: | SILVYN FLEXILOK PG |
| Pracovní teplota: | -40-120 °C |