Katalogový list č. ELOSOS1980654
| Název: | Kabelové vázací pásky CABLE TIE BASIC TIE 160X4.5 NAT LAPP 61831009 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1980654 |
| EAN: | 3184329554493 |
| Kód dodavatele: | 61831009 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Kvalita materiálu: | polyamid (PA) |
| Materiál: | plast |
| Transparentní: | ne |
| Šířka pásky: | 4,5 mm |
| Tloušťka pásky: | 1,3 mm |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V2 |
| Barva: | bezbarvé |
| UL schválení: | ano |
| Montážní teplota: | -10-60 °C |