Katalogový list č. ELOSOS1980652
| Název: | Kabelové vázací pásky CABLE TIE BASIC TIE 200X3.5 NAT LAPP 61831006 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1980652 |
| EAN: | 3052387973108 |
| Kód dodavatele: | 61831006 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Kvalita materiálu: | polyamid (PA) |
| Materiál: | plast |
| Transparentní: | ne |
| Šířka pásky: | 3,5 mm |
| Tloušťka pásky: | 1,2 mm |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V2 |
| Barva: | bezbarvé |
| UL schválení: | ano |
| Montážní teplota: | -10-60 °C |