Katalogový list č. ELOSOS1979954
| Název: | Montážní konzola SILVYN SPLIT COS 29 BK (M5) LAPP 61806697 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1979954 |
| EAN: | 3027229937938 |
| Kód dodavatele: | 61806697 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | černá |
| Kvalita materiálu: | polyamid (PA) |
| Transparentní: | ne |
| Celková délka: | 20 mm |
| Celková výška: | 50,5 mm |
| Jmenovitý průměr: | 29 mm |
| Pracovní teplota: | -45-120 °C |
| Produktová řada: | SILVYN SPLIT COS |