Katalogový list č. ELOSOS1979179
| Název: | Hadicové šroubení FIPLOCK ONE PG 36 / 36 GY LAPP 61804259 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1979179 |
| EAN: | 3612985773748 |
| Kód dodavatele: | 61804259 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Velikost připoj. závitu: | PG36 |
| Celková délka: | 66,8 mm |
| Pracovní teplota: | -50-120 °C |
| Jmenovitý průměr: | 35,4 mm |