Katalogový list č. ELOSOS1979173
| Název: | Hadicové šroubení FIPLOCK ONE PG 9 / 10 GY LAPP 61804253 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1979173 |
| EAN: | 3173336373128 |
| Kód dodavatele: | 61804253 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Celková délka: | 40 mm |
| Velikost připoj. závitu: | PG9 |
| Pracovní teplota: | -50-120 °C |
| Jmenovitý průměr: | 10,9 mm |