Katalogový list č. ELOSOS1979170
| Název: | Hadicové šroubení FIPLOCK ONE PG 36 / 36 BK LAPP 61804250 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1979170 |
| EAN: | 3074956760247 |
| Kód dodavatele: | 61804250 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Velikost připoj. závitu: | PG36 |
| Celková délka: | 66,8 mm |
| Pracovní teplota: | -50-120 °C |
| Jmenovitý průměr: | 35,4 mm |