Katalogový list č. ELOSOS1979021
| Název: | Úhlové hadicové šroubení SILVYN COMPACT 45° M16X1.5 NPB LAPP 61803850 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1979021 |
| EAN: | 3205550714781 |
| Kód dodavatele: | 61803850 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Povrchová ochrana: | poniklované |
| Typ závitu: | metrický |
| Velikost připoj. závitu: | M16 x 1,5 |
| Délka závitu: | 10 mm |
| S uzemňovacím připojením: | ne |
| Jmenovitý průměr: | 11 mm |
| Závit na palec: | 0,394 |
| Produktová řada: | SILVYN COMPACT 45° M |
| Pracovní teplota: | -45-105 °C |