Katalogový list č. ELOSOS1978738
| Název: | Úhlové hadicové šroubení SILVYN KLICK 90° PG 11 GY LAPP 61801030 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1978738 |
| EAN: | 3717679395401 |
| Kód dodavatele: | 61801030 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Velikost připoj. závitu: | PG11 |
| Celková výška: | 37,5 mm |
| Jmenovitý průměr: | 15,5 mm |
| Materiál těsnění: | jiné |
| Produktová řada: | SILVYN KLICK 90° PG |
| Pracovní teplota: | -40-115 °C |