Katalogový list č. ELOSOS1978737
| Název: | Úhlové hadicové šroubení SILVYN KLICK 90° PG 9 BK LAPP 61801025 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1978737 |
| EAN: | 3172162918336 |
| Kód dodavatele: | 61801025 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Velikost připoj. závitu: | PG9 |
| Celková výška: | 34 mm |
| Jmenovitý průměr: | 12 mm |
| Materiál těsnění: | jiné |
| Produktová řada: | SILVYN KLICK 90° PG |
| Pracovní teplota: | -40-115 °C |