Katalogový list č. ELOSOS1978735
| Název: | Hadicové šroubení SILVYN KLICK PG 48 BK LAPP 61800935 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1978735 |
| EAN: | 3043120170724 |
| Kód dodavatele: | 61800935 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Celková délka: | 88 mm |
| Velikost připoj. závitu: | PG48 |
| Délka závitu: | 17 mm |
| Produktová řada: | SILVYN KLICK PG |
| Pracovní teplota: | -40-115 °C |
| Jmenovitý průměr: | 47,5 mm |