Katalogový list č. ELOSOS1978729
| Název: | Hadicové šroubení SILVYN KLICK PG 21 BK LAPP 61800905 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1978729 |
| EAN: | 3023128519466 |
| Kód dodavatele: | 61800905 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Velikost připoj. závitu: | PG21 |
| Délka závitu: | 12,5 mm |
| Celková délka: | 48,5 mm |
| Produktová řada: | SILVYN KLICK PG |
| Pracovní teplota: | -40-115 °C |
| Jmenovitý průměr: | 23,5 mm |