Katalogový list č. ELOSOS1978727
| Název: | Hadicové šroubení SILVYN KLICK PG 16 BK LAPP 61800895 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1978727 |
| EAN: | 3668089994718 |
| Kód dodavatele: | 61800895 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Celková délka: | 46 mm |
| Velikost připoj. závitu: | PG16 |
| Délka závitu: | 13 mm |
| Jmenovitý průměr: | 17 mm |
| Produktová řada: | SILVYN KLICK PG |
| Pracovní teplota: | -40-115 °C |