Katalogový list č. ELOSOS1978726
| Název: | Hadicové šroubení SILVYN KLICK PG 16 GY LAPP 61800890 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1978726 |
| EAN: | 3692259635880 |
| Kód dodavatele: | 61800890 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Celková délka: | 46 mm |
| Velikost připoj. závitu: | PG16 |
| Délka závitu: | 13 mm |
| Jmenovitý průměr: | 17 mm |
| Produktová řada: | SILVYN KLICK PG |
| Pracovní teplota: | -40-115 °C |