Katalogový list č. ELOSOS1978724
| Název: | Hadicové šroubení SILVYN KLICK PG 11 GY LAPP 61800880 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1978724 |
| EAN: | 3054043631285 |
| Kód dodavatele: | 61800880 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Velikost připoj. závitu: | PG11 |
| Délka závitu: | 10 mm |
| Celková délka: | 37 mm |
| Jmenovitý průměr: | 12,5 mm |
| Produktová řada: | SILVYN KLICK PG |
| Pracovní teplota: | -40-115 °C |