Katalogový list č. ELOSOS1978718
| Název: | Hadicové šroubení SILVYN KLICK PG 13.5 GY LAPP 61800850 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1978718 |
| EAN: | 3047784064825 |
| Kód dodavatele: | 61800850 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Celková délka: | 43 mm |
| Velikost připoj. závitu: | PG13,5 |
| Délka závitu: | 13 mm |
| Jmenovitý průměr: | 13,5 mm |
| Produktová řada: | SILVYN KLICK PG |
| Pracovní teplota: | -40-115 °C |