Katalogový list č. ELOSOS1978175
| Název: | Smršťovací hadice PROTECT-HF RW 25.4/12.7 BK LAPP 61742507 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1978175 |
| EAN: | 3702488453664 |
| Kód dodavatele: | 61742507 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | černá |
| Délka: | 50 m |
| Transparentní: | ne |
| Průměr před smrštěním: | 25,4 mm |
| Míra smrštění: | 2:1 |
| Průměr po smrštění: | 12,7 mm |
| UL schválení: | ne |
| Produktová řada: | PROTECT-HF |