Katalogový list č. ELOSOS1978151
| Název: | Smršťovací hadice PROTECT-HF 3.2/1.6 GN/YE LAPP 61742482 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1978151 |
| EAN: | 3476137514609 |
| Kód dodavatele: | 61742482 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Délka: | 50 m |
| Transparentní: | ne |
| Průměr před smrštěním: | 3,2 mm |
| Míra smrštění: | 2:1 |
| Průměr po smrštění: | 1,6 mm |
| Barva: | zelená/žlutá |
| UL schválení: | ne |
| Produktová řada: | PROTECT-HF |