Katalogový list č. ELOSOS1978094
| Název: | Smršťovací hadice SHRINK TUBE PROTECT 19.1/9.5 BK LAPP 61742408 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1978094 |
| EAN: | 3481915422519 |
| Kód dodavatele: | 61742408 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Barva: | černá |
| Délka: | 25 m |
| Transparentní: | ne |
| Míra smrštění: | 2:1 |
| Průměr po smrštění: | 9,5 mm |
| Průměr před smrštěním: | 19,1 mm |
| UL schválení: | ano |