Katalogový list č. ELOSOS1978092
| Název: | Smršťovací hadice SHRINK TUBE PROTECT 9.5/4.7 BK LAPP 61742406 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1978092 |
| EAN: | 3396872829946 |
| Kód dodavatele: | 61742406 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Barva: | černá |
| Délka: | 25 m |
| Transparentní: | ne |
| Míra smrštění: | 2:1 |
| Průměr před smrštěním: | 9,5 mm |
| UL schválení: | ano |
| Průměr po smrštění: | 4,7 mm |