Katalogový list č. ELOSOS1978002
| Název: | Sokl pro kabelové vázací pásky TIE SCREW SOCKET TC 828-TB LAPP 61724820 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1978002 |
| EAN: | 3779731337798 |
| Kód dodavatele: | 61724820 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bezbarvé |
| Výška: | 3,8 mm |
| Pracovní teplota: | -40-85 °C |
| Délka: | 23,0 mm |
| Šířka: | 10,0 mm |