Katalogový list č. ELOSOS1978001
| Název: | Sokl pro kabelové vázací pásky TIE SCREW SOCKET TC 826 LAPP 61724810 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1978001 |
| EAN: | 3714463461793 |
| Kód dodavatele: | 61724810 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bezbarvé |
| Výška: | 5,7 mm |
| Pracovní teplota: | -40-85 °C |
| Šířka: | 13,0 mm |
| Délka: | 24,0 mm |