Katalogový list č. ELOSOS1978000
| Název: | Sokl pro kabelové vázací pásky TIE SOCKET TC 804 SMALL LAPP 61724720 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1978000 |
| EAN: | 3175050827581 |
| Kód dodavatele: | 61724720 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Výška: | 2,5 mm |
| Barva: | bezbarvé |
| Pracovní teplota: | -40-85 °C |
| Délka: | 10,0 mm |
| Šířka: | 8,0 mm |