Katalogový list č. ELOSOS1977996
| Název: | Sokl pro kabelové vázací pásky TIE SOCKET TC 102 SMALL LAPP 61724400 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1977996 |
| EAN: | 3013014792035 |
| Kód dodavatele: | 61724400 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Výška: | 3,2 mm |
| Barva: | bezbarvé |
| Pracovní teplota: | -40-85 °C |
| Délka: | 19,0 mm |
| Šířka: | 13,0 mm |