Katalogový list č. ELOSOS1977988
| Název: | Sokl pro kabelové vázací pásky SOCKET DETECT S PA LAPP 61724101 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1977988 |
| EAN: | 3038816653131 |
| Kód dodavatele: | 61724101 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | modrá |
| Pracovní teplota: | -40-85 °C |
| Délka: | 20,0 mm |
| Šířka: | 20,0 mm |