Katalogový list č. ELOSOS1977987
| Název: | Sokl pro kabelové vázací pásky SOCKET DETECT XS PA LAPP 61724100 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1977987 |
| EAN: | 3255879713088 |
| Kód dodavatele: | 61724100 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | modrá |
| Pracovní teplota: | -40-85 °C |
| Délka: | 13,0 mm |
| Šířka: | 13,0 mm |