Katalogový list č. ELOSOS1977985
| Název: | Upevňovací prvek CORD CLIPS CC 21 CABLE CLAMP LAPP 61723840 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1977985 |
| EAN: | 3508665954180 |
| Kód dodavatele: | 61723840 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bezbarvé |
| Pracovní teplota: | -40-85 °C |
| Délka: | 26,0 mm |
| Šířka: | 26,0 mm |
| Výška: | 16,0 mm |