Katalogový list č. ELOSOS1977983
| Název: | Upevňovací prvek CORD CLIPS CC 5 CABLE CLAMP LAPP 61723810 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1977983 |
| EAN: | 3621728214462 |
| Kód dodavatele: | 61723810 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bezbarvé |
| Pracovní teplota: | -40-85 °C |
| Délka: | 19,0 mm |
| Šířka: | 19,0 mm |
| Výška: | 10,0 mm |