Katalogový list č. ELOSOS1977791
| Název: | Sokl pro kabelové vázací pásky SCREW / ADHESIVE SOCKET 28X28 NA LAPP 61718614 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1977791 |
| EAN: | 3461947864488 |
| Kód dodavatele: | 61718614 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bezbarvé |
| Pracovní teplota: | -15-50 °C |
| Délka: | 28,0 mm |
| Šířka: | 28,0 mm |