Katalogový list č. ELOSOS1977611
| Název: | Úhlové hadicové šroubení SILVYN KLICK 90° PG 13.5 GY LAPP 56000100 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1977611 |
| EAN: | 3505299594386 |
| Kód dodavatele: | 56000100 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Velikost připoj. závitu: | PG13,5 |
| Jmenovitý průměr: | 13,5 mm |
| Materiál těsnění: | jiné |
| Celková výška: | 47 mm |
| Produktová řada: | SILVYN KLICK 90° PG |
| Pracovní teplota: | -40-115 °C |