Katalogový list č. ELOSOS1977436
| Název: | Úhlové hadicové šroubení SILVYN FPAG 90° PG 48/1 BK LAPP 55506805 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1977436 |
| EAN: | 3180556169455 |
| Kód dodavatele: | 55506805 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Velikost připoj. závitu: | PG48 |
| Délka závitu: | 15 mm |
| Celková výška: | 89 mm |
| Produktová řada: | SILVYN FPAG 90° PG |
| Pracovní teplota: | -50-135 °C |
| Jmenovitý průměr: | 49,5 mm |