Katalogový list č. ELOSOS1977359
| Název: | Hadicové šroubení SILVYN FPAG M50X1.5 / 54 BK LAPP 55506395 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1977359 |
| EAN: | 3785968322735 |
| Kód dodavatele: | 55506395 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Velikost připoj. závitu: | M50 x 1,5 |
| Celková délka: | 65 mm |
| Délka závitu: | 16 mm |
| Jmenovitý průměr: | 42 mm |
| Produktová řada: | SILVYN FPAG M |
| Pracovní teplota: | -50-135 °C |