Katalogový list č. ELOSOS1977358
| Název: | Hadicové šroubení SILVYN FPAG M50X1.5 / 54 GY LAPP 55506390 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1977358 |
| EAN: | 3187527758519 |
| Kód dodavatele: | 55506390 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Velikost připoj. závitu: | M50 x 1,5 |
| Celková délka: | 65 mm |
| Délka závitu: | 16 mm |
| Jmenovitý průměr: | 42 mm |
| Produktová řada: | SILVYN FPAG M |
| Pracovní teplota: | -50-135 °C |