Katalogový list č. ELOSOS1977357
| Název: | Hadicové šroubení SILVYN FPAG M50X1.5 / 42 BK LAPP 55506385 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1977357 |
| EAN: | 3067088754215 |
| Kód dodavatele: | 55506385 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Celková délka: | 60 mm |
| Velikost připoj. závitu: | M50 x 1,5 |
| Délka závitu: | 16 mm |
| Produktová řada: | SILVYN FPAG M |
| Pracovní teplota: | -50-135 °C |
| Jmenovitý průměr: | 40,5 mm |