Katalogový list č. ELOSOS1977354
| Název: | Hadicové šroubení SILVYN FPAG M40X1.5 / 42 GY LAPP 55506370 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1977354 |
| EAN: | 3032707753986 |
| Kód dodavatele: | 55506370 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Celková délka: | 60 mm |
| Velikost připoj. závitu: | M40 x 1,5 |
| Délka závitu: | 16 mm |
| Produktová řada: | SILVYN FPAG M |
| Pracovní teplota: | -50-135 °C |
| Jmenovitý průměr: | 32,5 mm |