Katalogový list č. ELOSOS1977345
| Název: | Hadicové šroubení SILVYN FPAG M16X1.5 / 16 BK LAPP 55506325 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1977345 |
| EAN: | 3077947183018 |
| Kód dodavatele: | 55506325 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Velikost připoj. závitu: | M16 x 1,5 |
| Délka závitu: | 11 mm |
| Celková délka: | 41 mm |
| Jmenovitý průměr: | 11 mm |
| Produktová řada: | SILVYN FPAG M |
| Pracovní teplota: | -50-135 °C |