Katalogový list č. ELOSOS1977344
| Název: | Hadicové šroubení SILVYN FPAG M16X1.5 / 16 GY LAPP 55506320 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1977344 |
| EAN: | 3338898089751 |
| Kód dodavatele: | 55506320 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Velikost připoj. závitu: | M16 x 1,5 |
| Délka závitu: | 11 mm |
| Celková délka: | 41 mm |
| Jmenovitý průměr: | 11 mm |
| Produktová řada: | SILVYN FPAG M |
| Pracovní teplota: | -50-135 °C |