Katalogový list č. ELOSOS1977340
| Název: | Hadicové šroubení SILVYN FPAG M12X1.5 / 10 GY LAPP 55506300 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1977340 |
| EAN: | 3687215485784 |
| Kód dodavatele: | 55506300 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Celková délka: | 33 mm |
| Velikost připoj. závitu: | M12 x 1,5 |
| Délka závitu: | 9 mm |
| Jmenovitý průměr: | 7,5 mm |
| Produktová řada: | SILVYN FPAG M |
| Pracovní teplota: | -50-135 °C |