Katalogový list č. ELOSOS1976986
| Název: | Hadicové šroubení SILVYN US PG 7 EE-K LAPP 55502651 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1976986 |
| EAN: | 3005493596013 |
| Kód dodavatele: | 55502651 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP54 |
| Povrchová ochrana: | poniklované |
| Celková délka: | 28 mm |
| Velikost připoj. závitu: | PG7 |
| Délka závitu: | 7 mm |
| S uzemňovacím připojením: | ne |
| Jmenovitý průměr: | 6 mm |
| Materiál těsnění: | jiné |
| Závit na palec: | 0,276 |
| Produktová řada: | SILVYN US PG |
| Pracovní teplota: | -10-110 °C |