Katalogový list č. ELOSOS1976943
| Název: | Hadicové šroubení SILVYN MPC PG9 GY LAPP 55502496 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1976943 |
| EAN: | 3300284187860 |
| Kód dodavatele: | 55502496 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Velikost připoj. závitu: | PG9 |
| Délka závitu: | 10 mm |
| Jmenovitý průměr: | 9 mm |
| Produktová řada: | SILVYN MPC PG |
| Pracovní teplota: | -40-120 °C |