Katalogový list č. ELOSOS1976928
| Název: | Hadicové šroubení SILVYN MPC PG48 BK LAPP 55502479 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1976928 |
| EAN: | 3251838120843 |
| Kód dodavatele: | 55502479 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Velikost připoj. závitu: | PG48 |
| Délka závitu: | 12 mm |
| Jmenovitý průměr: | 48 mm |
| Produktová řada: | SILVYN MPC PG |
| Pracovní teplota: | -40-120 °C |