Katalogový list č. ELOSOS1976902
| Název: | Hadicové šroubení SILVYN MPC PG16 GY LAPP 55502451 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1976902 |
| EAN: | 3637767185038 |
| Kód dodavatele: | 55502451 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Velikost připoj. závitu: | PG16 |
| Délka závitu: | 11 mm |
| Produktová řada: | SILVYN MPC PG |
| Pracovní teplota: | -40-120 °C |
| Jmenovitý průměr: | 14,5 mm |