Katalogový list č. ELOSOS1976894
| Název: | Hadicové šroubení SILVYN MPC M16 / 16 GY LAPP 55502442 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1976894 |
| EAN: | 3267905763202 |
| Kód dodavatele: | 55502442 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Velikost připoj. závitu: | M16 x 1,5 |
| Délka závitu: | 11 mm |
| Produktová řada: | SILVYN MPC M |
| Pracovní teplota: | -40-120 °C |
| Jmenovitý průměr: | 43595 mm |