Katalogový list č. ELOSOS1976824
| Název: | Hadicové šroubení SILVYN LKI-M 63X1.5 GY LAPP 55501470 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1976824 |
| EAN: | 3534748882934 |
| Kód dodavatele: | 55501470 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP54 |
| Velikost připoj. závitu: | M63 x 1,5 |
| Délka závitu: | 15 mm |
| Celková délka: | 68 mm |
| Jmenovitý průměr: | 46 mm |
| Produktová řada: | SILVYN LKI-M |
| Pracovní teplota: | -10-110 °C |