Katalogový list č. ELOSOS1976823
| Název: | Hadicové šroubení SILVYN LKI-M 50X1.5 GY LAPP 55501460 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1976823 |
| EAN: | 3716869941923 |
| Kód dodavatele: | 55501460 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP54 |
| Velikost připoj. závitu: | M50 x 1,5 |
| Celková délka: | 62,5 mm |
| Délka závitu: | 12 mm |
| Produktová řada: | SILVYN LKI-M |
| Pracovní teplota: | -10-110 °C |
| Jmenovitý průměr: | 35,5 mm |