Katalogový list č. ELOSOS1976818
| Název: | Hadicové šroubení SILVYN LKI-M 16X1.5 GY LAPP 55501410 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1976818 |
| EAN: | 3069358985329 |
| Kód dodavatele: | 55501410 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP54 |
| Velikost připoj. závitu: | M16 x 1,5 |
| Celková délka: | 39,5 mm |
| Délka závitu: | 10 mm |
| Jmenovitý průměr: | 9,5 mm |
| Produktová řada: | SILVYN LKI-M |
| Pracovní teplota: | -10-110 °C |